30 kwietnia 2015

15 lat - 15 ulubionych cytatów

Cześć! Zapraszam was na małą dawkę cytatów, które uwielbiam! W związku, że dzisiaj (30 kwietnia) kończę 15 lat to jest właśnie taki tytuł. Jeśli chcecie, aby takie posty pojawiały się częściej to piszcie a może kiedyś pojawi się następna część.

I jeszcze chciałam wspomnieć, że już niedługo pojawi się na moim kanale Daily Vlog ;)1. "Nigdy nie wiesz co będzie jutro, więc spraw by każda chwila była najpiękniejsza."

2. "Któregoś dnia moja babcia powiedziała mi: - Starość to okres, w którym żyje się wspomnieniami. Dlatego gdy jesteś młody, żyj tak, by były one jak najpiękniejsze."

3. "Prawdziwy przyjaciel poda Ci rękę tylko wtedy, gdy wie, że sam się nie podniesiesz... byś nigdy nie stracił wiary ani w siebie, ani w innych."

4. "Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko."

5. "Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozwala nam przetrwać całe, wypełnione samotnością życie."

6. "Nie warto słuchać ludzi, którzy nie mają nic do roboty i jedyne co umieją to naśmiewanie się z ludzi odważnych." 

7. "Bycie singlem nie oznacza, że jesteś słaby. Oznacza, że jesteś wystarczająco silny, by czekać na to, na co zasługujesz."

8. "Lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż kościelne ołtarze.
     Ściany szpitali słyszały więcej modlitw, niż ściany kościołów. "

9. "- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika."

10. "Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli."

11. "Lubię czytać, pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę z dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna."

12. "Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi."

13. "Nikt nie widzi twojego cierpienia! Nikt nie widzi twojego smutku! Nikt nie widzi twojego strachu... ale oni wszyscy widzą twoje błędy."

14. "Jeśli na czymś ci zależy, to walcz o to do ostatniej chwili, lepiej ponieść porażkę niż żyć z świadomością, że zbyt wcześnie się poddałeś."

15. "Ponieważ nie wiemy kiedy umrzemy myślimy o życiu jak o niewyczerpanym źródle. Jednak wszystko dzieje się tylko pewną ilość razy, tak naprawdę bardzo małą ilość. Jak wiele razy wspomnisz jakieś popołudnie z Twojego dzieciństwa? Popołudnie, które jest tak ważną częścią ciebie, że nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Może jeszcze cztery lub pięć razy, może nawet nie tyle. Ile jeszcze razy ujrzysz pełnię księżyca? Może… a do tej pory wszystko wydawało się nieskończone."13 komentarzy:

 1. Super cytaty :) Bardzo fajny pomysł na posta :) No i oczywiście wszystkiego najlepszego <3
  Mogłabyś kliknąć u mnie w linki z ubraniami? http://nataliexbrunette.blogspot.com/2015/04/yap-i-definetely-love-t-shirts.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Te cyataty są po prostu piękne.Nawet nie umiem wybrac najlepszego
  Blog Maddy -> klik

  OdpowiedzUsuń
 3. Z cytatem nr .10 jak najbardziej się zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna lista cytatów ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne cytaty ^^ wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój ulubiony cytat to "Chroń mnie od fałszywych ludzi,z wrogami sobie sam poradzę" :) / katie-about-katie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny post! Co ty na wspólną obserwację? Zacznij i mnie poinformuj, a na pewno się odwdzięczę ; )
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 8. Najlepszy ostatni :3
  również obserwuje

  by-mags.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. 3,8,10,12,13,14 cudowne <3

  http://po-prostu-karola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń